Az eső sem moshatta el a IX. Bátaszéki Triatlon Kupát

bataszek 2016.05.14, 20:37

Az idei évben az időjárás nem volt kegyes a Triatlon Kupán résztvevőkhöz. Már reggel 8 órakor a rajtszámok és az egyen pólók kiosztásakor szépen, csendesen esett az eső, de a lelkes amatőrök és profik türelmesen várakoztak arra a pillanatra, amikor a startpisztoly eldördül és megmutathassák tudásukat. Idén is rengetegen regisztráltak a kupára és számos kategóriában, sok érmessel zárult a program 14:45 tájékában.

Íme a részletes eredménytáblázat, kategóriánként:

-Óvodás  (kiscsoport, fiúk)                          -Óvodás (kiscsoport, lányok)

1. Matejcsek Vajk                                                1. Beke Míra

2. Papp Zalán                                                          2. Roszpopa Orsolya

3. Tóth Bulcsú Jutas                                             3. Fülöp Adél

 

Középsősök (fiúk)                                                Középsősök (lányok)

  1. Maschl Bertalan                                   1. Péter Panna
  2. Vörös Botond
  3. Péter Gábor

 

Nagycsoportosok (fiúk):                                        Nagycsoportosok (lányok):

  1. Beke Csongor                                     1. Izsák Fruzsina
  2. Horváth Bence                                   2. Pomsár Anna
  3. Tóth Vászoly Vata                             3. Péter Dorka

 

Óvodás triatlon (fiúk):                                Óvodás triatlon (lány):

  1. Beke Dorián                                      1. Kollár Lilla
  2.  Maschl Richárd
  3. Halasi Lóránt

 

Újonc  1 (fiúk):                                                     Újonc 1 (lányok):

  1. Salamon Csanád                                 1. Schön Panka
  2. Elekes Máté                                        2. Mattenheim Liza
  3. Izsák Bence

 

Újonc 2 (fiúk):                                                            Újonc2 (lányok):

  1. Várda Levente                                    1. Vén Hanga
  2. Puskás Levente                                  2. Maschl Rita

                                                             3. Mattenheim Janka

                                                                                                                                   

Családi váltó (-61)

  1. Szeghy Petra, Puskás Vencel, Puskás Donát

Családi váltó (61-80)

  1. Horváth Ákos, Horváth Gergő, Farkas András
  2. Bozsolik Ákos, Bozsolik Szabolcs, Bozsolik Zoltán
  3. Szabó Bence, Demjén József, Demjén Ábel

Családi váltó (81-100)

  1. Nagy Ákos, Nagy János, Nagy Péter
  2. Csendes József, Csendes Szonja, Csendesné Erika
  3. Bozsolik Róbert, Bozsolik Dávid, Bozsolik Zsófia

Családi váltó ( 100+)

  1. Halasi Dezső, Halasi Tamás, Halasi Loránd

 

Gyermek kategória (lány):                            Gyermek (fiúk)

  1. Zoltán Nóra                                     1. Fekete András
  2. Vén Csenge

 

Serdülő (lány):                                                            Serdülő (fiúk):

  1. Tumpek Fanni                                    1. Borza Bálint
  2. Sörös Noémi                                       2. Polyák Dániel
  3. Schroth Anna                                     3. Mattenheim Bálint

 

Ifi korosztály (lány):                                              Ifi korosztály (fiúk):

  1. Metz Zsófia                                           1. Béda Zsombor

                                                                        2.Dahoud Emil

Baráti váltó (-24)

  1. Bozsó Máté, Rein Viktor, Péter Olivér
  2. Kovács Sándor, Storcz Boglárka, Pap Zaránd
  3. Bakó Bálint, Farkas Áron, Nagy Gergő

 

 

Baráti váltó (25-30):

  1. Gáll Kristó, Bozsolik Szabolcs, Ruppert Edmond
  2. Nagy-Jánosi Botond, Csendes Marcell, Izsák Bence
  3. Kiss Áron, Ligeti Áron, Matzkovics Milán

 

Baráti váltó (31-35):

  1. Zoltán Nóra, Fodermayer Anna, Sükösdi Daniella
  2. Szabó Bence, Szabó Dalma, Sükösdi Fanni
  3. Ligeti Ákos, Schön Zsanka, Máté Mirkó

 

Baráti váltó (36-40):

  1. Tihanyi Janka, Csendes Szonja, Edelényi Nóra
  2. Bozsolik Ákos, Frányó Zorka, Sánta Barbara
  3. Rajnai Viktória, Tóth Nóra, Schrot Kinga

 

Baráti váltó (41-60):

  1. Kiss Levente, Szeifert Géza Bálint, Faller Martin
  2. Farkas András, Pataki Róbert, Lovrity Ákos
  3. Matajsz Réka, Modok Adrián, Rácz Krisztián

 

Baráti váltó (61-100):

  1. Péter Judit, Kiss Margit, Adorján Viktória

Baráti váltó (100+):

  1. Molnár Gábor Zoltán, Molnár Gábor Attila, Molnár Gábor Ádám
  2. Heilmanné Luca Krisztina, Tóth Vivien, Mórocz Zoltánné

 

Amatőr triatlon ifjúsági:

  1. Somosi Szabolcs

 

Serdülő (fiú):                                                        Serdülő (lányok):

  1. Mattenheim Bálint                                    1. Holtversenyben: Bertalan Anett és Mezei Réka

Felnőtt:

  1. Roszpopa Péter
  2. Makay Péter
  3. Nagy Tamás

 

Senior:

  1. Jánosi Balázs
  2. Trautmann Tamás
  3. Zákányi József

 

„Molyhos” futás:

Férfi:  1. Czencz Péter

Női: 1. Szeghy Petra

 

Csak futás-úszás kategória:

  1. Ifj. Czencz Péter
  2. Id. Czencz Péter
  3. Schrancz Róbert

 

Amatőr triatlon váltó:

  1. Kiss Levente, Szeifert Géza Bálint, Faller Martin
  2. Nagy Ákos, Nagy János, Nagy Péter

 

Gratulálunk mind a helyezetteknek, mind a résztvevőknek! Gyönyörű eredmények születtek!

Pécsi Edit

Képek