X. Bátaszék Triatlon Kupa - Eredmények

cikador 2017.05.16, 12:01

2017. május 13-án rendezték meg a X. Bátaszék Triatlon Kupát, melyen 269 nevező állt rajthoz. 

Eredmények:

Óvodás kiscsoport - fiú

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1                      Ébert Attila Lajos       2013                0:34:53                        1.

 

Óvodás kiscsoport - lány

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

146                  Szabolcski Léna         2013                47:65                           3.

66                    Szentendrei Szaffi      2013                43:99                           2.

3                      Vörös Anna                2014                59:74                           4.

2                      Becker Petra               2013                42:08                           1.

4                      Fülöp Adél                 2013                60:02                           5.

 

Óvodás középső csoport-lány

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

23                    Gerhardt Kitti            2011                                                   2.

                        Kosztolányi Enikő      2012                                                   4.

22                    Salamon Hedvig         2012                                                   1.

21                    Halasi Franciska         2012                                                   3.

 

Óvodás középső csoport-fiú

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

6                      Gaszner Ferenc           2012                1:14:42                        3.

12                    Marosán Szabolcs       2012                1:21:08                        7.

8                      Matejcsek Vajk          2012                1:14:42                        3.

10                    Nepp Gergő Mihály   2012                1:20:78                        6.

7                      Papp Zalán                 2012                1:11:42                        2.

11                    Rohr Bence Bálint      2012                1:04:23                        1.

5                      Zsiga Bence                2011                1:16:55                        5.

9                      Buzás Attila               2011                1:23:70                        8.

145                  Kertész Balázs                                    1:15:54                        4.

 

Óvodás nagycsoport-lány

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

13                    Lerch Szofi                 2011                1:03:13                        1.

 

Óvodás nagycsoport-fiú

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

20                    Marosán Csaba           2010                1:04:65                        7.

17                    Maschl Bertalan         2011                0:53:66                        1.

16                    Vörös Botond            2011                1:02:14                        4.

14                    Papp Zsolt                  2010                0:56:98                        2.

15                    Aradi Lázár                2010                1:00:13                        3.

18                    Hegedűs Dominik      2010                1:03:88                        5.

24                    Kertész Zsolt                                      1:04:29                        6.

                        Márton Ábel                                       1:09:80                        8.

 

Óvodás triatlon-lány

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

149                  Péter Panna                2010                2:58                             1.

 

Óvodás triatlon-fiú

Rajtszám         Név                                         Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

19                    Nepp Balázs                           2010                2:00                             1.

150                  Péter Gábor                            2010                2:38                            3.

76                    Szabó Patrik Bence                2010                2:58                            4.

77                    Szabolcski Dominik               2010                2:20                             2.

 

Újonc-I-lány

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

25                    Récsán Petra   BVSE Triatlon2009               15:28                           2.

33                    Hegedűs Barbara                   2008                18:58                          5.

32                    Mattenheim Liza                    2008                17:26                          4.

26                    Szarka Jonka   BVSE Triatlon2008               15:18                          1.

36                    Vén Véda                               2008                15:40                          3.

 

Újonc-II-lány

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum          Eredmény ó:pp:mm Helyezés

40                    Csillingh-Molnár AnnaBVSE Triatlon2006           12:37                1.

69                    Gerhardt Fanni                                  2007              18:04                8.

41                    Horváth Lara  BVSE Triatlon           2006              13:17                2.

42                    Horváth PanniBVSE Triatlon           2006              14:52                5.

44                    Maschl Rita                                        2006             13:47                3.

45                    Mattenheim Janka                              2006              5:19                 6.

38                    Schön Panka                                       2007             17:32                7.

48                    Kapitány Kiss Anna                           2007              18:51               9.

90                    Vas Eszter                                          2006              14:34                4.

Újonc-II-fiú

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

46                    Salamon Csanád                    2007                13:50                           2.

43                    Szarka Regő   BVSE Triatlon2006               13:20                           1.

39                    Puskás Roland                       2006                17:25                           3.

 

Gyermek - lány

Rajtszám         Név                                         Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

53                    Fekete Sára                             2005                16:16                          2.

67                    Vén Csenge                            2004                13:37                          1.

 

Gyermek - fiú

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

55                    Bencze Áron   BVSE Triatlon2005               12:12                           2.

54                    Fekete András                        2004                12:48                           3.

58                    Gáll Kristóf                            2005                13:45:58                      6.

49                    Kiss Bánk Botond                 2005                13:45:66                      7.

148                  Ligeti Áron                             2005                12:58                           4.

56                    Paluska Péter  BVSE Triatlon2004               12:05                           1.

51                    Papp Zente                             2005                16:49                           8.

57                    Szücs ZsomborBVSE Triatlon2004              13:24                           5.

 

Serdülő-lány

Rajtszám         Név                                         Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

52                    Rajnai Viktória                       2003                16:13                           1.

 

Serdülő-fiú

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

59                    Farkas András                  2003                13:29                           1.

 

Ifi - lány

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

50                    Petresevics Kitti         2001                16:37                           1.

 

Ifi - fiú

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

144                  Polyák Dániel             2001                16:17                           1.

 

Amatőr fordított triatlon - nők

Gyermek

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

121                  Zoltán Nóra    BSE                2004                1:41:20                        1.

Ifjúsági

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

123                  Sörös Noémi   BSE                2001                1:47:20                        1.

Senior

Rajtszám         Név                                        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

126                  Veiczi Veronika                     1976                2:07:13                        1.

 

Amatőr fordított triatlon - férfiak

Ifjúsági

Rajtszám         Név                 Egyesület        Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

122                  Mattenheim Bálint     BSE    2003                 1:26:32                        1.

120                  Somosi Szabolcs         B SE   2000                1:30:30                        2.

Senior

Rajtszám         Név     Egyesület                    Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

132      Dohóczki Sándor       Dynamic TC   1965                1:32:20

127      Kárpáti József            Dynamic TC   1962                1:32:58

124      Komonyi Orbán                                 1969                1:30:30

129      Metzger Gábor                                   1971                1:23:55                        3.

133      Nádi Csaba                 Dynamic TC   1973                1:19:00                        2.

125      Petresevics Róbert      Dögkúti Böglyök1969           1:33:10

130      Schranz Róbert           Dynamic TC   1959               1:32:08

128      Zákányi József           Dynamic TC   1959                1:51:20

131      Pető Tibor                                          1976                1:17:32                        1.

 

Amatőr fordított triatlon váltó - női

Rajtszám         Név                                        Életkor             Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

143                  Fodermayer Anna                  12                    1:50:40                       1.

                        Fodermayer Eszter                 16

                        Mattenheim Janka                  10

 

Amatőr fordított triatlon váltó - férfi

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

142                  Bertalan Anett             1997                1:25:55                        1.

                        Mórocz Ákos              1999

141                  Faller Martin               1997                1:26:50                        2.

                        Mezei Réka                1997

147                  Nagy Ákos                                         1:31:30                        3.

                        Nagy Dávid

                        Bozsolik Zsófi

 

Családi váltó 60 év alatt

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

71                    Kollár Levente                                   13:07:88                      1.

                        Kollár Lilla

                        Kollár Tamás              1978

78                    Posta Flóra                 43                    15:39:21                      2.

                        Berlinger Csongor      9

                        Posta Gréta                 8

 

Családi váltó 61-80 év között

Rajtszám         Név                             Életkor           Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

75                    Dögkúti Böglyök Petrék                    12:03:66                     1.

72                    Bozsolik Szabolcs      11                    12:49:44                     2.

                        Bozsolik Ákos            13

                        Bozsolik Zoltán          47

 

Családi váltó 81-100 év között

Rajtszám         Név                             Életkor             Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

70                    Szabó Bence               10                    13:00:91                      2.

                        Demjén Ábel              26

                        Demjén József            47

74                    Bozsolik Róbert         48                    12:22:35                      1.

                        Bozsolik Zsófi            17

                        Bozsolik Dávid          20

 

Családi váltó 101+

Rajtszám         Név                             Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

73.                Sörösné Éger Adrien  43                    14:29:89                      1.

         Sörös László               49

          Sörös Petra                 11

 

Baráti váltó -24 év - lányok

Rajtszám         Név                             Életkor           Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

82                    Molnár Erna                                       16:25                           2.

                        Hefner Zsófia

                        Kollár Lilla

84                    Magyar Csenge Kata              7          15:59                           1.

                        Izsák Fruzsina                        7

                        Horváth Lara                          7

27                    Fülöp Lilla                              6          18:52                           3.

                        Holecsek Minka                     7

                        Péter Dorka                            7

88                    Bálint Kinga                           8

                        Pásztor Fruzsina                     8

                        Lukács Gina                           8

 

Baráti váltó -24 év - fiúk

Rajtszám         Név     Egyesület        Életkor             Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

86                    Pomsár Anna  BSE    8                      16:42                          1.

                        Matejcsek Míra           6

                        Tóth Vászoly              7

85                    Finta Nóra                  8                      17:25                           3.

                        Aradi Lázár                6

                        Aradi Zalán                7

83                    Pesti Sándor               7                      17:14                           2.

                        Tolnai Lilla Emma      7                                

                        Papp Kata                   8                                

81                    Kis Mihály                  8                      19:43                          4.

                        Temesvári Dávid        7

                        Sárközi Brendon        8

 

Baráti váltó 25-30 év - lányok

Rajtszám         Név                                        Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

94                    Babos Dominika                    9                      17:43                           1.

                        Bogdán Réka                         9

                        Bogár Zsófia                          9

63                    Szabó Fanni                            10                    18:01                           3.

                        Patonai Laura                         10

                        Sárközi Eugénia                     10

89                    Mattenheim Liza                    8                      17:58                           2.

                        Ill Petra                                   10

                        Szénási Jázmin                       8

 

Baráti váltó 25-30 év - fiúk

Rajtszám         Név                                        Életkor                        Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

93                    Bozsó Máté                            9                                  13:58               3.

                        Rein Viktor                            9

                        McConnadie Dominic            9

97                    Hefner Balázs                        10                               15:29               4.

                        Elekes Máté                           10

                        Papp Zaránd                           9

92                    Adorján Máté                         9                                 15:38               5.

                        Dopszay Dominik                  10

                        Pankovics Roland                  10

60                    Csendes Marcell                     10                                13:21               2.

                        Izsák Bence                            10

                        Nagy Jánosi Botond              10

96                    Benke Zsolt                            10                                16:10               7.

                        Szalai Alex                             10

                        Puskás Roland                       10

95                    Bakó Bálint                                                               14:26               4

                        Kollár Levente

                        Tóth Tarhos

62                    Szabó Zalán                                                              15:43               3.

                        Bencze Botond

                        Récsán Petra

64                    Szarka Jonka                                                              13:12               1.

                        Szűcs Olivér

                        Szarka Regő

 

Baráti váltó 31-35 között - lányok

Rajtszám         Név                                        Életkor           Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

106                  Dékány Zóra                          9                      27:15                           3.

                        Péter Boglárka                       10

                        Fekete Sára                             12

103                  Simon Réka                            10                    26:10                           2.

                        Schön Panka Rege                 10

                        Schön Luca Zsanka                12

99                    Indrich Krisztina                    11                    28:04                          4.

                        Papp Patrícia                          12

                        Lukács Boglárka                    12

101                  Diószegi Réka                        11                    28:12                          5.

                        Diószegi Dorka                      11

                        Pulcz Mária                            11

105                  Horváth Lara                                                  24:11                           1.

                        Csillingli-Molnár Anna

                        Horváth Panni           

 

Baráti váltó 31-35 év között - fiúk

Rajtszám         Név                 Egyesület        Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

107                  Ruppert Edmond       BSE    2006                26:05                           2.

                        Gàl Kristóf     BSE                2005

                        Bozsolik Szabolcs      BSE    2005

68                    Szabó Milán                           11                    24:58                           1.

                        Polt Ádám                              11

                        Komonyi Balázs                     10

100                  Megyesi Norbert                                            34:07                          7.

                        Petrovics János

                        Szamos István           

102                  Bárdos Bianka                       11                    29:11                          6.

                        Sikabonyi Gábor                    11

                        Ignácz Tamás                         11

98                    Sörös Petra                             11                    27:14                           3.

                        Köbli Ágnes                           11

                        Szilágyi Szabolcs                   10

108                  Molnár Pál                              10                    27:20                          5.

                        Schroth Anna                         15

                        Schroth Márta                        6

104                  Dér Krisztina                                                  27:18                          4.

                        Kátai Olivér

                        Csikós Dániel

 

Baráti váltó 36-45 év között - lányok

Rajtszám         Név                             Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

113                  Csendes Szonja          15                    23:32                           1.

                        Edelényi Nóra                        15

                        Tihanyi Janka             14

111                  Fodermayer Anna      12                    23:43                           2.

                        Zoltán Nóra                12

                        Sükösdi Daniella        12

114                  Maszler Viktória         13                    26:19                           3.

                        Tóth Nóra                   13

                        Holcz Hanga              13

 

Baráti váltó 36-45év között - fiúk

Rajtszám         Név                             Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

110                  Kiss Bánk Botond      12                    23:50                          4.

                        Ligeti Áron                 11

                        Bozsolik Ákos            13

112                  Paksi Viktor               12

                        Besszer Zsolt              13

                        Ambrózi Gergő          12

65                    Nagy Dávid                                       22:17                           1.

                        Nagy Ákos

                        Sörös Noémi

109                  Szabó Zsombor                                  23:40                           3.

                        Gáll Péter

                        Horváth Dominik

115                  Paluska Péter                                      23:00                           2.

                        Bencze Áron  

                        Szűcs Zsombor

 

Baráti váltó 61-100 év között

Rajtszám         Név                             Életkor            Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

117                  Mórocz Zoltánné                               27:45                           1.

                        Mórocz Ákos

                        Mesz Zsófia

116                  Farkas András             13                    27:51                           2.

                        Farkas Zsolt                37

                        Horváth Ákos             27

 

Baráti váltó 101 év felett

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

61                    Szekeres Györgyi                               38:16                           3.

                        Csiszár Orsolya

                        Horváthné Szekeres Gabriella

118                  Kollár                                                 35:23                           1.

                        Albert

                        Nagy

119                  Koler                                                   35:27                           2.

Legfiatalabb molyhos futó

Rajtszám         Név                             Szül. dátum     Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1273                Hefner Balázs             2006                46:57

Molyhos futás 20 alatt

Rajtszám         Név                             Szül. dátum     Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1263                Komonyi Balázs         2006                34,47                           1.

1279                Paluska Péter               2004                38,46                           2.

1280                Bencze Áron               2005                38,46                           2.

Molyhos futás 41 év alatt - férfi

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1262                Müller Péter                                        34:15                           1.

1261                Mergl Martin                                      34:34                           2.

1281                Mátyás Tamás                                    40:03                           3.

 

Molyhos futás 41 fölött - férfi

Rajtszám         Név                             Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés        

1285                Baranyi Zsolt                                      31:21                           1.

1276                Szekretár János                                  36:10                           2.

1265                Bozsolik Róbert                                 38:00                           3.

 

Molyhos futás 41 év alatt - női

Rajtszám         Név                                         Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1266                Barabás Zsuzsanna                 1981                39:21                           1.

1269                Wéber Boglárka                     1981                40:03                          2.

1277                Csillingh-Molnár Anna          1905                43:36                           3.

1278                Horváth Lara                          1905                43:36                           3.

 

Molyhos futás 41 év fölött - női

Rajtszám         Név                                         Szül. dátum    Eredmény ó:pp:mm    Helyezés

1272                Mórocz Zoltánné                    1967                38:28                           1.

1267                Felkné Kovács Anett             1977                42:27                           2.

1275                Dohóczki Andrea                   1966                43:25                           3.

 

Képek